Chróścina


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.

>>> statystyki odwiedzin strony
PUNKT SZCZEPIEŃ POWSZECHNYCH W GÓRZE


zgłoś chęć zaszczepienia !!!

Początkiem maja br. w Górze zostanie uruchomiony Samorządowy Punkt Szczepień przeciw COVID-19, w hali sportowej "Olimpia" przy ul. Zielonej 9a w Górze (przy Szkole Podstawowej nr 3).
Chęć zaszczepienia się można zgłosić pod nr telefonów: 726 990 112 i 726 296 999 od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00.
W Punkcie Szczepień Powszechnych mogą zaszczepić się osoby powyżej 18 roku życia, które nie mają przeciwskazań zdrowotnych, tzn. że w kwestionariuszu wstępnego wywiadu nie udzieliły na żadne pytanie odpowiedzi "TAK".
Informację szczegółowe są dostępne na tablicach ogłoszeniowych, a kwestionariusze wstępnego wywiadu można pobrać ze strony www.gora.com.pl, ze strony sołeckiej lub osobiście u sołtysa.


Zdjęcie

Plik do pobrania: 8_kwestionariusz_wstepnego_wywiadu_przesiewowego_przed_szczepieniem_osoby_doroslej_przeciw_covid-19.pdf

Chróścina