Chróścina


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.

>>> statystyki odwiedzin strony
OTWARCIE WIELOFUNKCYJNEGO BOISKA SPORTOWEGO W WITOSZYCACH


wielka uroczystość

W dniu 19 października 2018 r. w Centrum Kulturalno – Sportowym w Witoszycach odbyło się otwarcie Wielofunkcyjnego Boiska Sportowego.
Na początku powitano gospodarza uroczystości Burmistrz Góry Panią Irenę Krzyszkiewicz oraz wszystkich zaproszonych gości, nauczycieli, mieszkańców okolicznych wsi i młodzież szkolną.
Następnie głos zabrała Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, która złożyła podziękowania wszystkim tym, dzięki którym inwestycja została zrealizowana, szczególne podziękowania skierowała w stronę Dyrektora ZSPiP w Witoszycach Leszka Steckiego za zaangażowanie w realizację inwestycji.
W imieniu mieszkańców naszej wsi sołtys Katarzyna Maksymczuk oraz przedstawiciel Rady Sołeckiej Piotr Głowacki na ręce Pani Burmistrz złożyli symboliczny bukiet kwiatów w podziękowaniu za tak wspaniały obiekt sportowy, który będzie służył naszym dzieciom, młodzieży przez wiele kolejnych lat.
Po części oficjalnej wszyscy zebrani mogli obejrzeć występ artystyczny dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej. Był taniec z szarfami, taniec w workach oraz pokaz gimnastyczny. Wielkie słowa uznania i podziękowania kierujemy w stronę Pań, które przygotowały uczniów do przepięknych występów.
Dopełnieniem całej uroczystości było przecięcie wstęgi przez gospodarza imprezy Burmistrz Góry Irenę Krzyszkiewicz,i zaproszonych gości. Poświęcenia nowo otwartego wielofunkcyjnego boiska sportowego dokonał ksiądz proboszcz Jarosław Grabarek i ksiądz proboszcz Stanisław Orłowski.
Cała uroczystość miała podniosły charakter, została przygotowana na bardzo wysokim poziomie.
Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy przyjemnego korzystania z obiektu i wielu sukcesów sportowych.


Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie


Chróścina