Chróścina


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.

>>> statystyki odwiedzin strony
BIEG PO ŚMIECI


Wiele wrażeń i doświadczeń jednego dnia …

W dniu 15 czerwca mieszkańcy Chróściny wzięli udział w akcji organizowanej przez Nadleśnictwo Góra Śląska, której celem było porządkowanie terenów leśnych i innych dzikich wysypisk śmieci. Pogodę mieliśmy różną, lał się z nieba nie tylko żar ale także deszcz i grad. Mieliśmy wytyczony plan działania i zrealizowaliśmy go w 100%. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy znaleźli czas, aby wziąć udział w tej akcji. Przykro jest odkrywać miejsca w których są tworzone „dzikie” wysypiska śmieci, tym bardziej jest przykro, że te wysypiska tworzą mieszkańcy naszej miejscowości. Zastanówmy się czy takie zachowanie powinno mieć miejsce, szkoda, że bardzo dużo jest osób oceniających, krytykujących, a tak mało chętnych do udziału chociażby w takich akcjach jak dzisiejsza. Dzisiaj pracowaliśmy ciężko, tym bardziej dziękuję wszystkim obecnym, dziękuję także podleśniczemu Danielowi Wiśniewskiemu, który na zakończenie akcji obdarował wszystkie dzieci drobnymi upominkami.


Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie


Chróścina