Chróścina


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.

>>> statystyki odwiedzin strony
WIENIEC DOŻYNKOWY


III miejsce w konkursie

Przedstawiciele naszego sołectwa ciężko pracowali nad stworzeniem pięknego wieńca dożynkowego. Tworzenie tego arcydzieła trwało trzy tygodnie.
Końcowy efekt prac okazał się rewelacyjny, gdyż powstała piękna kompozycja tradycji, symboli i innowacji. Jesteśmy dumni sami z siebie, że stworzyliśmy piękne arcydzieło.

Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas, aby oddać się w/w pracom, których uwieńczeniem jest III miejsce w konkursie gminnym na najpiękniejszy wieniec dożynkowy.

Podziękowania za poświęcony czas i włożony trud wędrują do:
  • Barbary B., Marii B., Anny B., Marii G., Katarzyny K., Marzeny P., Wandy S. za zgromadzenie niezbędnych akcesoriów do wykonania wieńca oraz za pracę twórczą,
  • Piotra G., Roberta M., Artura O. za pomoc techniczną,
Dodatkowo sołtys i rada sołecka dziękuje mieszkańcom Chróściny, którzy wsparli finansowo zarówno dożynki jak i wydatki związane z przygotowaniem wieńca.


Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie


Chróścina