Chróścina


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.

>>> statystyki odwiedzin strony
Kwarantanna nie dla wszystkich


dewastacja budynku gospodarczego na tzw. dolinie

      W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem zakażeń koronawirusem i w trosce o bezpieczeństwo, większość osób stosuje się do zaleceń, które mówią o izolacji, pozostawaniu w domu. Jednak nie wszystkich to dotyczy, jest grupa osób - młodzieży w naszym środowisku, która jest ponad wszystkim. Przykładem tego są dołączone do notatki zdjęcia, które w dosadny sposób obrazują na co stać mieszkańców naszej lub sąsiednich wsi. Budynek gospodarczy na tzw. dolinie był niejednokrotnie okradany, zginęły z niego kuchenka gazowa, lodówka, ekspresy do kawy, naczynia. Każdorazowo były podejmowane środki zaradcze typu: zgłaszanie incydentów na Policję, zamurowanie okna, wymiana drzwi, zakup i zakładanie nowych zabezpieczeń tj. kłódek. Na chwilę obecną w budynku tym nie ma już nic, co mogłoby być przydatne komukolwiek. A jednak to jest nieważne, w ostatnich dniach znowu byli natrętni goście, którym przeszkadzało kolejne okno, kolejne drzwi, kolejne kłódki. Ręce opadają, dlaczego wokół nas jest tyle nieżyczliwych osób, którym przeszkadza wszystko i których celem życiowym jest szkodzenie innym.
Prośba do osób odwiedzających naszą „dolinę” o zaprzestanie dewastowania budynku gospodarczego, bo w środku naprawdę już nic nie ma, wszystko co było już zmieniło właściciela.


Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie


Chróścina