Chróścina


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.

>>> statystyki odwiedzin strony
PROSIMY O WSPÓŁPRACĘ ...


wizyta konsultanta sieci zakładającej światłowody

BUDOWA OTWARTEJ SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ
Informujemy, iż w związku z trwającymi pracami związanymi z budową otwartej sieci światłowodowej na terenie Gminy Góra, w najbliższych dniach ruszają prace uzgodnieniowe na terenie Chróściny. Po 10 lutego 2021r. z mieszkańcami będzie kontaktował się konsultant Krzysztof Stępień. Pana Krzysztofa można uwierzytelniać (autoryzować) u Sołtys Katarzyny Maksymczuk lub telefonicznie pod nr 603-618-320. Prosimy o nieutrudnianie kontaktu, co zapewni szybszą realizację projektu.
Dodatkowo wyjaśniamy:
1. Inwestycja dla mieszkańców jest bezkosztowa w świetle realizacji projektu i budowy sieci z przyłączami.
2. Projekt i budowa są realizowane ze środków unijnych i własnych Inwestora (FiBEE I).
3. Uzyskane dane w kierowanych do Państwa dokumentach są pozyskane w Starostwie Powiatowym w Wydziale Geodezji na podstawie Ustawy Prawo Budowlane i Prawo Geodezyjne.
4. Przekazane przez Państwa informacje zostaną użyte w ramach realizacji niniejszego zadania, a dane osobowe będą chronione zgodnie z RODO.
5. Konsultant nie pobiera żadnych opłat.
6. Powstająca sieć jest siecią „otwartą” to znaczy, że wszyscy Operatorzy Telekomunikacyjni (lokalni i ogólnokrajowi) mogą świadczyć swoje usługi (telewizja i internet) na najwyższym poziomie.


Zdjęcie


Chróścina